HYSTER

HYSTER

range-and-globe-new-nov12Produkty firmy Hyster to najszersza i najbardziej kompletna oferta na rynku obejmująca ponad 140 modeli spełniających wszelkie wymagania w zakresie przenoszenia ładunków. Od urządzeń magazynowych po wózki do transportu kontenerów, urządzenia przeznaczone do przenoszenia spaletyzowanych lub niespaletyzowanych ładunków o wadze do 48 ton. Szeroki wybór opcji i dodatkowego osprzętu umożliwia dostosowanie wózka do określonych potrzeba i warunków pracy. Hyster oferuje wyjątkowy wybór modeli standardowych zaprojektowanych tak, by spełniały większość potrzeb, a oprócz tego pion inżynieryjno-konstrukcyjny zajmuje się specjalnymi wymogami klientów potrzebujących wózków do pracy w niestandardowych warunkach.

Wózki Diesel / LPG

h4-0ft-application-image-5Oferta wózków z napędem diesla lub LPG Hyster Fortens zapewnia maksymalną elastyczność i spełnianie wymogów roboczych. Produkowane w Europie urządzenia o udźwigu od 1,6 do 9 ton występują z różnymi konfiguracjami silnika i przekładni. Wózki te zapewniają wyjątkową wydajność, przenosząc więcej ładunków na godzinę oraz zmniejszenie kosztów eksploatacji dzięki najnowszej technologii i budowie. Wiodąca w branży konstrukcja wózka i ergonomiczne rozwiązania minimalizują zmęczenie operatora i podnoszą niezawodność wózka co pozwoliło do zredukowania przestojów o ponad 30%, również dzięki zastosowaniu solidnych części oraz zminimalizowaniu wymaganych czynności konserwacyjnych i ułatwienie dostępu serwisowego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Wózki z silnikami spalinowymi oraz Kompaktowe wózki z silnikami spalinowymi, Wózki dedykowane do sektora odpadów i recyclingu, Hyster świętuje 35 urodziny wózków z Craigavon

Zamów testy wózka widłowego Hyster® z serii XT

zamow-demo-xtOd listopada br. zachęcamy do zamawiana na testy nowego, mocnego wózka widłowego HYSTER® XT do codziennej obsługi i dowolnych zastosowań produkowanego w Europie i dopasowanego do różnego typu codziennych zastosowań w budynkach i na zewnątrz, w sektorach takich, jak logistyka, dystrybucja i przemysł.

Wózki widłowe Hyster® z serii XT, dostępne z silnikami wysokoprężnymi lub gazowymi (LPG) zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy, a jednocześnie gwarantują niskie koszty posiadania. Więcej o nowej serii wózków XT przeczytasz w Aktualnościach. W celu zamówienia testu, skontaktuj się ze swoim Regionalnym Doradcą Handlowym (Sprzedaż maszyn nowych, używanych i wynajem) . Zapraszamy do obejrzenia filmu "Hyster XT w działaniu".

Wózki do kontenerów

award-winning-hyster-rs-45-46-increases-fuel-efficiency-and-reduces-costsWózki do kontenerów i reachstackery HYSTER gwarantują udźwigi do 52 ton, solidność, wyjątkową wydajność i niskie koszty eksploatacji. Wózki do kontenerów są doskonałym sprzętem do załadunku i rozładunku kontenerów z samochodów.

Więcej informacji o zastosowaniu wózków Hyster znajdziesz na stronie Przykładowe aplikacje  oraz w Aktualnościach.

Więcej informacji o modelach znajdziesz na stronie Wózki do kontenerów.

Ciężkie wózki Hyster

hyster-h8-16xmWydajne wózki widłowe i dedykowane wózki do transportu kontenerów to najpopularniejsze na rynku rozwiązania w zakresie przenoszenia materiałów w różnych branżach. Dostępne są urządzenia o udźwigu od 8 do 48 ton. Wyjątkowe możliwości wózków to wynik ponad 60 lat doświadczeń firmy Hyster na rynku w zakresie dostarczania rozwiązań zorientowanych na konkretne zastosowania na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Wózki o dużych udźwigach.

Wózki magazynowe

rp2-0_1

Hyster RP2.0Urządzenia magazynowe Hyster

Oferta tych urządzeń obejmuje wózki paletowe (m. in. RP2.0), stackery, wózki wysokiego składowania (Wózki typu Reach Truck), wózki do kompletacji i wózki do bardzo wąskich korytarzy. To szeroki wachlarz urządzeń spełniających większość Państwa potrzeb, przeznaczonych do przeładunku towarów, transportu na krótkie i długie dystanse w magazynie, składowania, układania i kompletacji zamówień, a także do obsługi chłodni. Dodatkowo, urządzenia mogą być wyposażone w osprzęt spełniający specjalistyczne wymagania. Wszystkie wózki zapewniają niezawodność i niski koszt eksploatacji, a także komfort pracy operatora i wysoką wydajność.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie Wózki systemowe do bardzo wąskich korytarzy, Wózki do kompletacji zamówień, Wózki magazynowe wysokiego składowania (typu Reach Truck), Ciągniki holownicze, Wózki paletowe wysokiego składowania (zobacz informacje dot. serii wózków Hyster S1.0-1.6 oraz ofertę specjalną na wózki Hyster SC1.0), Wózki paletowe.

Wózki elektryczne z przeciwwagą Hyster

Wózki elektryczne z przeciwwagą o udźwigu od 1,3 do 5,5 tony z różnym rozstawem osi i Tough Electric Hyster J1.6XNT Meets the Needs of Demanding Recycling Applicationskonfiguracją baterii. Elektryczne wózki Hyster zapewniają wiodącą w branży niezawodność, osiągi, manewrowalność i wydłużony czas pracy pomiędzy kolejnymi ładowaniami baterii. Ta grupa produktów stanowi optymalne rozwiązanie spełniające wymogi robocze. Mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz, do przeładunku, do transportu ładunków i składowania surowców, wyrobów gotowych i materiałów produkcyjnych maksymalizując jednocześnie wydajność o zmniejszając koszty eksploatacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: 3 kołowe wózki elektryczne, 4 kołowe wózki elektryczne.