Certyfikaty

W 2015 roku podpisanie umowy na kontynuację dystrybucji i serwisu wózków HYSTER w Polsce przez Zeppelin Polska.
Jako jedyny dealer Manitou Zeppelin Polska została nagrodzona wyróżnieniem za owocną współpracę w zakresie sprzedaży części zamiennych, w tym olejów a także za całokształt naszych działań operacyjnych w tym zakresie.
Październik 2009 r.
Miło nam poinformować, iż Hyster Europe C/O NACCO Materials Handling Limited, Flagship House, Harlington Way, Reading Road North Fleet, Hampshire GU51 4WD, United Kingdom posiada certyfikat jakości ISO 9001 : 2008 przyznany 25 października 2009 roku.
Sierpień 2009 r.
Informujemy z przyjemnością że Zeppelin Polska jest posiadaczem zaszczytnego tytułu Diamenty Forbsa, czyli listą polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość. Zestawienie Diamenty Forbesa powstaje we współpracy z firmą Dun&Bradstreet. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku.
Kwiecień 2008 r.
Z przyjemnością informujemy, że firma Zeppelin Polska Sp. z o.o. została wyróżniona Certyfikatem „Przejrzysta Firma". Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej. Certyfikatem nagrodzone są firmy, które spełnią warunki zawarte w regulaminie czyli m. in. rzetelnie wywiązują się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Wyróżnienie to przyznaje firma Dun and Bradstreet Poland wraz z partnerami takimi jak Getin Bank, Forbes i Bisnode Polska.
Kwiecień 2009 r.
Firma Zeppelin Polska może się poszczycić nagrodą uzyskaną za doskonałą organizacją serwisu i najwyższą jakość usług serwisowych. Wyróżnienie zostało przyznane w gronie firm europejskich dystrybuujących wózki widłowe Hystera i inne rozwiązania magazynowe.