Manitou

Manitou

Manitou serwisDystrybucja maszyn oferowanych przez francuską firmę Manitou jest jednym z filarów naszej działalności. Z tym producentem innowacyjnych maszyn wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu współpracujemy od lat.

Doskonale znamy oferowane przez nich sprzęt – taki, jak choćby ładowarki teleskopowe Manitou, czy też profesjonalne podnośniki Manitou, a nasi doradcy z chęcią pomogą dobrać urządzenia, które najlepiej wpisują się w profil Waszej działalności biznesowej.

 

W oferciładowarki manitoue firmy znajdziesz sprzęt, który z powodzeniem można wykorzystać w działalności przemysłowej o zróżnicowanym profilu – oferowane przez Manitou ładowarki, czy podnośniki wykorzystać można m.in. na placach budowy, w gospodarce komunalnej, a także przy przetwórstwie drewna i w wielu innych sytuacjach.

Produkowane przez Manitou podnośniki zaś, są dostosowane konstrukcyjnie do różnych środowisk zastosowania i odznaczają się wysokimi parametrami technologicznymi.

podnośniki manitouWspółpracując z nami – doświadczonymi specjalistami w branży maszyn budowlanych, zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi i dopasowania oferty do potrzeb w każdym calu. Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego podnośnika, czy ładowarki Manitou, doradztwo techniczne, a także autoryzowany przez firmę Manitou serwis techniczny – zapewniający możliwość przeglądu, czy też naprawy urządzenia, a także szereg pozostałych usług dodatkowych.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele handlowi z chęcią udzielą bliższych informacji.