manitou

Ładowanie i podnoszenie.

Zeppelin Polska jest wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Hyster o udźwigu od 1 do 50 ton, ładowarek przemysłowych MANITOU, ładowarek kompaktowych MUSTANG oraz używanych maszyn budowlanych różnych marek.

Przejdź na stronę producenta

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4

Podnośniki, ładowarki teleskopowe Manitou, Serwis

Dystrybucja maszyn oferowanych przez francuską firmę Manitou jest jednym z filarów naszej działalności. Z tym producentem innowacyjnych maszyn wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu współpracujemy od lat. Doskonale znamy oferowane przez nich sprzęt – taki, jak choćby ładowarki teleskopowe Manitou, czy też profesjonalne podnośniki Manitou, a nasi doradcy z chęcią pomogą dobrać urządzenia, które najlepiej wpisują się w profil Waszej działalności biznesowej.

 

W ofercie firmy znajdziesz sprzęt, który z powodzeniem można wykorzystać w działalności przemysłowej o zróżnicowanym profilu – oferowane przez Manitou ładowarki, czy podnośniki wykorzystać można m.in. na placach budowy, w gospodarce komunalnej, a także przy przetwórstwie drewna i w wielu innych sytuacjach. Produkowane przez Manitou podnośniki zaś, są dostosowane konstrukcyjnie do różnych środowisk zastosowania i odznaczają się wysokimi parametrami technologicznymi.

 

Współpracując z nami – doświadczonymi specjalistami w branży maszyn budowlanych, zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi i dopasowania oferty do potrzeb w każdym calu. Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego podnośnika, czy ładowarki Manitou, doradztwo techniczne, a także autoryzowany przez firmę Manitou serwis techniczny – zapewniający możliwość przeglądu, czy też naprawy urządzenia, a także szereg pozostałych usług dodatkowych.

 

Jeżeli chcesz uzyskać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele handlowi z chęcią udzielą bliższych informacji.